Uitgave van de Protestantse Gemeente Zoetermeer

Kerkdiensten

Zondag 25 februari
10.00 uur: 
Ds. C.H. Wesdorp
Zondag 4 maart
10.00 uur: 
Ds. J. Quist
Scheveningen
Zondag 11 maart
 10.00 uur:
Ds. C.H. Wesdorp
Zondag 18 maart
 10.00 uur:
Ds. C.H. Wesdorp
Gezinsdienst
Zondag 25 februari
  10.00 uur: 
Prop. mw. C.W.D. 
Eikelenboom-den Uijl
Lopikerkapel
Zondag 4 maart
 10.00 uur:
Mw. M. Schipper-Boven
Zondag 11 maart
 10.00 uur:
Mw. drs. S.C.B. 
Hermanus-Schröder
Zondag 18 maart
10.00 uur:
Mw. W.J.  Bettenhaussen-
Baak
Zondag 25 februari
  10.00 uur: 
Ds. A. van Buuren
Amsterdam
Zondag 4 maart
 10.00 uur:
Ds. R. Klijnsma
Pijnacker
Zondag 11 maart
10.00 uur:
Mw. ds. M.C. Kapteyn
Jeugddienst
Zondag 18 maart
10.00 uur:
Ds. R.L. Algera
Zondag 25 februari
  10.00 uur: 
Mw. ds. M. Zebregs
Valkenburg (ZH)
Zondag 4 maart
 10.00 uur:
Ds. J. van Walsum
Alblasserdam
Zondag 11 maart
 10.00 uur:
Ds. D.A.J. Sonneveld
Zondag 18 maart
10.00 uur:
Ds. D.A.J. Sonneveld
Zondag 25 februari
 09.30 uur: 
Dr. A.A.A. Prosman,
Nijkerk Voorbereiding
Heilig Avondmaa

 16.30 uur: 
Ds. P.J. Krijgsman, Benthuizen
Zondag 4 maart
 09.30 uur:
Ds. E. van den Ham
Heilig Avondmaal

 16.30 uur:
Ds. E. van den Ham
Voortzetting en dankzegging
Heilig Avondmaal
Zondag 11 maart
 09.30 uur:
Ds. E. van den Ham
Heilige Doop

 16.30 uur:
Hart4U-dienst
Dhr. Arte Havenaar

19.00 uur:
Ds. W. Markus
Bergschenhoek
Zondag 18 maart
  09.30 uur: 
Ds. M.A. van den Berg

16.30 uur: 
Ds. B.F. Bakelaar
Krimpen aan de Lek
Zondag 25 februari
 10.00 uur:    
Ds. J.W. Sparreboom
Sliedrecht

  19.30 uur:
Meditatieve viering
Zondag 4 maart
  10.00 uur:
Ds. R.L. Algera

 19.30 uur:
Meditatieve viering
Zondag 11 maart
 10.00 uur:
Ds. N. de Lange

 12.00 uur:
Chagall-viering
Ds. J. van den Akker

19.30 uur:
Vrouwenviering
Zondag 18 maart
 10.00 uur:
Ds. N. de Lange

19.30 uur:
Vrouwenviering
Zondag 25 februari
10.30 uur:    
Ds. P.A. Wilbrink
Delft
Zondga 11 maart
 10.30 uur:
Ds. K.H. van Klaveren
Den Haag
Zondag 25 maart
  10.30 uur:
Dhr. T. Vessies
Witte Donderdag 29 maart
  19.30 uur:   
Mw. ds. J.F. Postma
Den Haag


Overige diensten

Zondag 25 februari
10.30 uur
Mw. drs. S.C.B. 
Hermanus-Schröder
Zondag 4 maart
10.30 uur
Mw. M. Turk 
Zondag 11 maart
10.30 uur
Ds. M. Gilhuis
Zondag 18 maart
10.30 uur
Mw. L. Hendriks-Vaessen
Zondag 25 februari
 11.00 uur
Perronmeeting
Zondag 4 maart
11.00 uur
Perronmeeting
Zondag 11 maart
 11.00 uur
Perronmeeting
Zondag 18 maart
 11.00 uur
Perronmeeting
Zondag 11 maart
10.00 uur
Ds. J. Kievit,
Dordrecht,
Dovenmeeting 
Zondag 18 maart
10.30 uur
Ds. J.R. Kubacki,
Leiden
Stille Zaterdag 31 maart
10.30 uur
Ds. J.R. Kubacki,
Oecumenische viering

Weeksluitingen

Vrijdag 23 februari
15.30 uur
Mw. M. van den 
Boomgaard
Vrijdag 2 maart
15.30 uur
De heer L. Smit
Vrijdag 9 maart
15.30 uur
Drs. E. Leune
Vrijdag 16 maart
15.30 uur
Ds. M.A. van den Berg