Uitgave van de Protestantse Gemeente Zoetermeer

Kerkdiensten

Zondag 29 april
 09.45 uur: 
Ds. J.W. Leurgans, Moordrecht
Zondag 6 mei
10.00 uur:
Ds. C.H. Wesdorp
Hemelvaartsdag donderdag 10 mei
10.00 uur
Ds. C.H. Wesdorp
Zondag 13 mei
10.00 uur:
Ds. H.J. Prosman, Nieuwkoop
Zondag 29 april
 10.00 uur: 
Mw. ds. M. Zebregs, 
Valkenburg (ZH)
samen met De Regenboog
Zondag 6 mei
10.00 uur:
Ds. W.L. Pera, Leersum
Hemelvaartsdag donderdag 10 mei
09.30 uur
Ds. D.A.J. Sonneveld
POR-dienst
Zondag 13 mei
10.00 uur:
Prop. mw. E. Verheul,
Benthuizen
Zondag 29 april
  10.00 uur: 
Ds. A. van Buuren
Amsterdam
Zondag 6 mei
10.00 uur:
Ds. G. van Reeuwijk, Alkmaar
Zondag 13 mei
10.00 uur:
Ds. E.H. Egberts, Nijkerk
Eerste Pinksterdag zondag 20 mei
10.00 uur:
Mw. ds. M.C. Kapteyn
Zondag 29 april
 10.00 uur:
We zijn te gast in de Pelgrimskerk vanwege de verbouwing kerkzaal De Regenboog, zie daar
Zondag 6 mei
10.00 uur:
Prop. H. van der Laan, Delft
Zondag 13 mei
10.00 uur:
Mw. P. Vossegat-de Bruin
Eerste Pinksterdag zondag 20 mei
10.00 uur:
Ds. D.A.J. Sonneveld
Zondag 29 april
 09.30 uur:     
Ds. M.J. van Oordt, Bodegraven

 16.30 uur:     
Ds. E. van den Ham
Zondag 6 mei
09.30 uur:
Ds. E. van den Ham
Heilige Doop

16.30 uur:
Ds. L. Loftijzer, Rijnsburg
Hemelvaartsdag donderdag 10 mei
09.30 uur
Ds. E. van den Ham
Zondag 13 mei
09.30 uur:
Ds. J. Kommers, Harderwijk

16.30 uur: Hart4U-dienst
Ds. E. van den Ham

19.00 uur:
Ds. E. van den Ham
Zondag 29 april
 10.00 uur:     
Ds. J.J. Reedijk, Kwadijk

 19.30 uur:     
Meditatieve viering
Zondag 6 mei
10.00 uur:
Ds. R.L. Algera

12.00 uur: (Chagall-ruimte)
Ds. N. de Lange
Chagall-viering
Zondag 13 mei
10.00 uur:
Ds. W.L. Pera, Leersum
Eerste Pinksterdag zondag 20 mei
10.00 uur:
Ds. N. de Lange
Zondag 13 mei
10.30 uur:
Mw. ds. E. Bijlsma
Eerste Pinksterdag zondag 20 mei
10.30 uur:
Ds. K. van Klaveren
Zondag 27 mei
10.30 uur:
Mw. ds. M. Driessen
Zondag 10 juni
10.30 uur:
Ds. K. van Klaveren


Overige diensten

Zondag 29 april
10.30 uur
Mw. L. Hendriks-Vaessen
Zondag 6 mei
10.30 uur
Ds. M. Gilhuis
Zondag 13 mei
10.30 uur
Mw. M. Speckens-van Tuijl
Zondag 20 mei
10.30 uur
Ds. J. van den Akker
Zondag 29 april
 11.00 uur 
Perronmeeting
Zondag 6 mei
 11.00 uur 
Perronmeeting
Zondag 13 mei
 11.00 uur 
Perronmeeting
Zondag 20 mei
 11.00 uur 
Perronmeeting
Zondag 13 mei
10.00 uur
Dhr. H. van der Veen
Dovenmeeting
Zondag 10 juni
10.00 uur
Ds. T.H. Hibma, Amsterdam
Dovenmeeting
Zondag 19 mei
10.30 uur
Ds. J.R. Kubacki, Leiden
Oecumenische viering
Zondag 17 juni
10.30 uur
Ds. J.R. Kubacki, Leiden
Zaterdag 19 mei
14.00 uur
Ds. J.R. Kubacki, Leiden
Oecumenische viering


Weeksluitingen

Vrijdag 27 april
 15.30 uur
Geen weeksluiting
i.v.m. Koningsdag
Vrijdag 4 mei
 15.30 uur
Ds. E. van den Ham
Vrijdag 11 mei
 15.30 uur
Ds. M.A. van den Berg
Vrijdag 18 mei
 15.30 uur
Ds. C.H. Wesdorp